bg
V3 scriptimizin satışı sonlanmıştır, Lütfen mobil uyumlu v4 scriptimize göz atınız.
Firma Rehberi Scripti v4 için Tıklayınız
Şehir ve firma rehberi scripti v3
firma reklam

Şehir Rehberi Scripti Portalı, yazılımı, php

Merkez Merkez/Kmaraş
Tel: 0 344 238 10 76 Cep: 0 50 794 203 92
Üye
Şehir Rehberi Scripti Portalı, yazılımı, php
tt_800_s1.png

Yetkili Adı
: Taner MACİT
Adres
: Merkez
Şehir/İlçe
:

Kmaraş / Merkez

Telefon
: 0 344 238 10 76
Cep Tel
: 0 50 794 203 92
Faks
:
Sektörler
: Nakliyat Firmaları , Bilgisayar Yazılım Firmaları
Email
: info@sehirrehberiscripti.com
Web
: http://www.sehirrehberiscripti.com
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 3 /5)
(33 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 9347 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

ŞEHİR (FİRMA) REHBERİ SCRİPTİ V3

A.   V2 DE NELER VARDI?

V2 demo: firmarehberiscripti.com
V2’nin r10 da ki tanıtımı için
tıklayınız.
 

B.   V3 de Neler Değişti, Eklendi Ya Da Gelişti?
V3 Demo: sehirrehberiscripti.com

 

1.Köşe Yazarı Modülü Eklendi.

SENARYO:
Admin yazar ekler, eklenen yazar kendi panelinden giriş yaparak yazı ekler. Admin yazıyı onaylar, yazılar anasayfada uygun alanlarda gösterilir.
ÖRNEK SAYFALAR

http://www.sehirrehberiscripti.com/yazarx/index.html
http://www.sehirrehberiscripti.com/yazilar/istah-kontrolu-zayiflama-ve-hormonlar_30.html
 

2.Takvimli Etkinlik Modülü Eklendi.
SENARYO:
Admin ; Şehrinde ki kültürel sosyal ya da sportif bir etkinliği Yer, tarih, Saat, Bilet Fiyatı, Resmi Link, Resim vb detaylarıyla tarih seçerek ekler. Eklenen etkinlik anasayfada yer aldığı gibi aynı zamanda takvim üzerinde de yerini alır.

 

Örnek Sayfalar:

http://www.sehirrehberiscripti.com/etkinlik/jessie-j-in-istanbul_11-23-2013_event_15.html
 

3.Gelişmiş İş İlanları Modülü Eklendi.
Tüm üye grupları (Normal, Gümüş, Altın) iş ilanlarını ekleyebilir. İş ilanları eklenirken Sektör, pozisyon, eğitim durumu, cinsiyet, şehir, çalışma şekli gibi çok boyutlu bir veri girişi yapılabilir.

http://www.sehirrehberiscripti.com/kariyer/

 

4.Bireysel Üyelik Eklendi.
Bireysel üyeler hem kurumsal üyelere hemde kendi arasında mesaj gönderebilirler. Kendileri için adminin belirleyeceği kategorilere ilan ekleyebilirler.

 

 

5.Gelişmiş Özel Mesajlaşma Eklendi.

         

     Her türlü üye kendi arasında özel mesajlaşabilecek. Bu mesajları admin panelinde görebileceğiniz gibi admin olarak uyarısınıda mail adresinize anında alabileceksiniz.

6.Firma detay sayfasının özerkleştirilmesi Eklendi.

Firma detay sayfaları gerek seo açısından gerekse web sitelerini yönlendirebilmeleri için sanki kendi web sayfalarıymış gibi açılabilecek. Özellikle bir altın üyenin firma detayında gelişmiş bir firma scripti entegrasyonunu görebilirsiniz.

7.Sol Bölüme Ekstra Modül Ekleyebilme özelliği Eklendi.

Sınırsız modül başlığı ve modül içeriğini sol bölüme Admin panelinden ekleyebilirsiniz. Bu sayede şehrinizin tanıtımını yapabileceğiniz gibi sektörel bilgiler yazabilir ya da dilediğiniz ekstra içeriği girebilirsiniz.

8.Etiket Bulutu Eklendi.

Hem anasayfa da hem de firma detaylarında tıklanabilir ve tıklanınca listelenir etiket bulutu seo açısından çok yarar sağlayacak.

9.RSS Eklendi,  Sitemap geliştirildi.

RSS besleyicisine http://www.sehirrehberiscripti.com/rss.php den ulaşılabilecek zaten daha önce de Sitemap’e http://www.sehirrehberiscripti.com/sitemap.php den ulaşılabiliyordu. Sitemap üzerinde de yeni eklenen içerik türlerin girişi sağlandı.

 

10.Otomatik Son Dakika Bandı Eklendi.

Kayan haber bandı anlık dakika-saat sayacıyla hem hareketlilik verecek hem de sitedeki gelişmelerin tek noktadan takibini sağlayacak. Ayrıca google botlarında güncelliği sağlayacak.

11.Etikete göre arama sistemi Eklendi.

Örnek verirsek Arama alanında kebap yazdığınızda etiketine kebap yazan tüm firmalar listelenecek. Ayrıca firma eklerken kategori, firma adı, il ve ilçe gibi değerler etiket alanına otomatik eklenecek.

 

12.Alt Kategori Sistemi Eklendi.

Şık, fonksiyonel bir alt kategori sistemi ekledik. Ayrıca ana kategorilere ve alt kategorilere tıklanıldığında o kategoriye ait firmalar google haritasında görünebiliyor.

13.E-Bülten Modülü Eklendi.

Sizden haberdar olmak isteyenlerin email adreslerini kayıt edebileceği bir modül.

14.Kategori Bazlı Google Maps Verileri Eklendi.

Kategori ya da alt kategorilere tıklanıldığında o kategoride bulunan gümüş ve altın firmalardan google map verisi girilenler harita üzerinde kırmızı baloncukla gösterilecek.

15.Ürünlerde İndirim Özelliği Eklendi.

Yenilenen tasarımı ile İndirim özelliği ürünlere hareketlilik verecek.

16.Sabit Sayfa Yönetimi Eklendi.

İletişim, hakkımızda, hesap numaraları gibi sayfaları  admin panelinden yönetmemiz mümkün oldu.

17.Paypal Ödeme Entegrasyonu Eklendi.

Tek butonla paypal ödemesini sisteme entegre etmek artık mümkün.

18.Ücretli üye ve Ücretlerin Yönetimi Eklendi.

Normal, Gümüş ve Altın üyelerin fiyatlarını belirleyebileceksiniz.

19.Firmalara 5 yıldızlı Beğeni Modülü Eklendi.

20.Profil Yazdırma, Harita ve Videonun Pop Up Açılımı Eklendi.

21.Addthis Sosyal Paylaşım Butonları Eklendi.

22.Admin panelinde Sosyal Butonları Yönetebilme Eklendi.

 

23.Manşet Sistemi Geliştirildi.

Manşete hareket verildiği gibi manşet başlıklarınında artık manşet içinde yer alması sağlandı

24.Tema geliştirildi.

Tamamen en yeni css+xhtml teknikleri kullanılarak , temiz (clean), basit ve profesyonel bir tema tercih edildi. Yakın zamanda tema seçeneklerimizi artıracağız.

25.Seo geliştirildi.

Etiket sistemi, firma detaylarının tek bir sayfada açılması, rss ve sitemap desteği, h1 taglarının düzeni, ilçe gibi gereksiz kod yığını oluşturan alanların kaldırılması gibi önemli seosal değişiklikler yapıldı.

26.Güvenlik geliştirildi.

Özellikle admin panelinde ve site arayüzünde önemli fonksiyonlar eklendi. Jquery  ve kullanılan bazı hazır kalıplar yeni sürümleriyle güncelleştirildi. (ckeditor, verot, jquery, phpmailer vb.)

27.SMTP mail eklendi.

Mail fonksiyonunun yasaklı olması ve maillerin inbox a düşmemesi sorunu için SMTP ayarlarını admin panelinden yapabileceğiniz mail sistemini entegre ettik. Firma eklenmesi, düzenlenmesi, özel mesaj gönderimi , ilan, haber, iş ilanı , ürün eklenmesi, iletişim alanı, şifre unuttum gibi alanlarda, hatta üyelerin admin panelinde onaylanmaları esnasında mail gönderimi sağlıklı bir şekilde yapıldığı test edildi.

 

28.Admin teması Değiştirildi.

Mavi-mor tema yerine daha az göz yoran siyaz-beyaz-gri ağırlıklı bir tema kullanıldı. Bazı alanlarda sekmeli menü ile yerden tasarruf edildi. Ve bir çok yeni özellik eklendi. (Site logosu, analitik kodu ekleyebilme, listeleme sayıları vs. gibi)

 

C.    ÜCRETLENDİRME NASIL OLACAK?

tanermacit@gmail.com yada 0 507 942 03 92 numaralı telden ulaşabilirsiniz.

 NOT:  Dosya teslimatsız geçişlerde ilk yıl host ücreti alınmayacak. Takip eden yıllarda 50-150 TL arasında host, yedekleme, destek ve bakım ücreti alınacaktır. Başlangıç hostu 1 GB alan ve 5 gb trafik içerecektir. Dosya teslimatsız satışlarda kullanıcılar işlemlerini yalnız admin paneli üzerinden yapabileceklerdir.

D.   VERİ KAYBI YAŞANACAK MI?

Firmalar, ilanlar, ürünler, ana kategoriler, şehirler, ilçeler, firma haberleri, genel haberlerde veri kaybı yaşanmayacaktır.

 

Reklam, sabit sayfalar, özel değişiklikler, özel yaptığınız güncellemeler, sitenin varsayılan ayarları dışındaki ayarlar, ayar tablosundaki meta tanımlamalarınız gibi bazı verilerde kayıp yaşanabilir bunun için geçiş öncesi gerekli uyarılar yapılacak, yedekler ve önlemler alınacaktır. Söz konusu kayıplar veritabanında ilgili bölümün fazlaca geliştirilmiş ya da yapısı değişmiş olduğu içindir.

 

Firma, ürün, haber resimlerinizde bir kayıp yaşanmayacaktır. Önem arz eden LİNK YAPISI değişmeyecektir. Firma, ilan, ürün, haber ve sektörlerin link yapısı değişmemiştir.

 

 

E.    GEÇİŞ YAPMAK ZORUNLU MUDUR? LİSANSLAR KAPATILACAK MIDIR?

Hiç bir şekilde zorunluluk yoktur. V2 kulllanmak isteyenler v2 de kalabilirler. Lisanslarda bir kapatma söz konusu değildir. Lakin v2 üzerindeki geliştirmeler son bulmuştur. Bundan sonraki güncelleme ve gelişmeler yalnız v3 üzerinde yapılacaktır.

 

F.    V3 den v2 ye ÖZELLİK AKTARILABİLİR Mİ?

              Bu mümkündür ama tavsiye etmeyiz.  Çünkü maliyeti yükseltecektir.

G.   GOOGLE SIRALAMAMIZ DEĞİŞİR Mİ?

Bunun garantisini hiç kimse gibi bizde veremeyiz. Ama site url yapısı değişmeyeceğini ve sitede seo açısından pozitif değişiklikleri ele alırsak alınmaya değer bir risk olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada tavsiyemiz kendi risklerinize bağlıdır. Çok iyi bir kelimede uzun süredir aynı sıradaysanız geçiş riskinizi daha iyi analiz etmenizi tavsiye ederiz. Ama henüz iyi bir kelime yakalayamadıysanız bu yenilik sizin için bir fırsat olabilir. Geçiş sonrası webmaster toolsu takip edip yönergelerini uygulamak site sağlığınız ve google adaptasyonunuz için yararınıza olacaktır.

H.   HATALARDA DESTEK VERİLECEK Mİ?

Scriptimizde teknik olarak alacağınız hatalarda en kısa sürede destek verilmeye çalışılacaktır. Eksta istenen işlerin niteliği ve niceliğine göre fiyat verilecektir. Sistem stabil halini alana kadar (ortalama 2 ay) Kendi host müşterilerimiz ve kodlarında değişiklik yapmayan kod teslimi müşterilerimizde ücretsiz güncelleme desteği vereceğiz.

YENİ V3 MÜŞTERİLERİ İÇİN GENEL BİLGİLENDİRME

   Bir sektör, il, ilçe , ülke ya da herhangi bir temanın en detaylı şekildeki tanıtımını amaçlayan bir şehir rehberi ya da firma rehberi yazılımıdır. Bir şehirde kullanılmak istenildiğinde firmalar, ilanlar, ürünler, haberler, köşe yazıları, etkinlikler, şehir tanıtımı, nöbetçi eczane, hava durumu, iş lanları gibi bölümlerde en iyi şekilde şehrin tanıtımını ve şehirdeki online ticareti kontrol altına almaya amaçlamıştır.

   Firma tanıtımı yaparken firmanın tüm iletişim  bilgileri, google maps adresi, videosu, resimleri, ilanları,ürünleri, haberleri, web sayfası, facebook adresi, emaili, detayı gibi bir firmanın tanıtımındaki nerdeysa tüm bileşenlerini üye gruplarına göre tanıtımı kolayca yapılabilmektedir.

 

    Admin panelinde nerdeyse sitenin yüzde yüzüne yakınını kontrol edebilirsiniz. Sektörler, il ve ilçeler, haber kategorileri, ilan kategorileri, anasayfada görünmesini istediğiniz ya da istemediğiniz modüller, modüllerin sırasının ayarlanabilmesi, her türlü veri girişi işlemleri bunların içinde firma, ürün, haber, iş ilanı, üyelikler, e-bülten, köşe yazarları , ücretli üyelikler, sitedeki reklam alanları v.b. alanları tamamen kontrol edebilirsiniz.

     Son olarak Sehirrehberiscripti.com (Ttyazılım firma rehberi scripti) , Ttyazilim.com (Taner MACİT) in Kültür Bakanlığı Telif Hakları Kanunu Kayıt Tescil işlemleri kapsamında IEE-BP-VT-1601 kayıt tescil numarası ile lisanslanmış bir yazılımdır. Tüm satışlarımız domaine lisanslı olup tek bir domainde kullanılabilir. İleride Domain değişimi için 2014 yılı boyunca 50 TL ücret talep edilecektir.

 

 

Facebook Yorumları